Teslimat Koşulları

Teslimat Şartları

1. Kapsam

1.1 Bu web sitesinin amacı site sahibi Bağımsız Herbalife Üyesi tarafından veya onun aracılığıyla  Herbalife Türkiye International Ürünleri Tic.Ltd.Şti tarafından malların son kullanıcıya ulaştırılmasıdır.

2. Fikri Mülkiyet

2.1 Bu web sitesinin içeriği, Herbalife Türkiye web sitesinden sağlanmış olup tüm hakları Herbalife şirketi tarafından korunmaktadır.

3. Gizlilik

3.1 Gizlilik Politikamızın şartlarına tabi olmayı kabul ve taahhüt etmektesiniz.

4. Malların Teslimatı

4.1 Tarafınızca sipariş edilen malları, siparişi verirken bize vermiş olduğunuz adrese teslim edeceğiz. Siparişler Herbalife bağımsız distribütörün kendi stoğundan veya onun aracılığıyla Herbalife Türkiye Dağıtım Merkezi’nden gönderilecektir. Herhangi bir nedenle stokta olmayan ürünün sipariş edilmesi durumunda sizinle iletişime geçilerek ürün fiyatının iadesi veya yerine aynı fiyatta bir ürün veya ürünlerin gönderilmesi sağlanacaktır.

4.2 Sevkiyat işlemleri, talimatlarınız doğrultusunda gerçekleştirilecektir. Bu tür talimatların yanlış olması halinde ya da siparişinizi gönderdikten sonra fikrinizi değiştirirseniz siparişinize ilave ücret uygulanacaktır. 

5. Satış Sonrası Yardım

5.1 Bu web sitesinin ve ürünlerin kullanılmasıyla ilgili her tür sorun için www.iyibeslenelim.com adresiyle irtibat kurabilirsiniz.

5.2 Alternatif olarak lütfe bizimle irtibat kurmanın diğer muhtemel yollarını görüntülemek için İletişim sayfasını ziyaret ediniz. 

6. Ödeme

6.1 Bu web sitesinden yapacağınız alışverişler için banka havalesi/eft, kargo görevlisine kapıda ödeme yapabilirsiniz.

6.2 İşlemin sonunda ödemeniz ve sevkiyat bilgilerinizi içeren bir e-posta tarafınıza gönderilecektir.


Eticaret Sitesi
Herbalife Sipariş - Herbal izmir ofis - Online Sipariş © 2019

text_heading

Mağaza Bilgilerimiz

1712 Sokak, No:10, Tuna Mahallesi, 35600, Karşıyaka / İzmir

0 530 247 1925

0 530 119 8535

24 SAAT AÇIK